Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

İşimiz ve
Vizyonumuz

“İyi ve kaliteli yemek, herkesin hakkı” felsefesiyle çıktığımız bu yolda, Niğde’de 400 dönüm arazi üzerinde kendi çiftliğimizi kurduk. Şu anda çiftliğimizde doğal şartlarda, mevsiminde ve kimyasal katkı maddeleri kullanmadan organik besinler üretiyoruz. Amacımız, organik olarak ürettiğimiz besinleri sağlıklı yemeklere çevirip sizlere her açıdan yararlı şekle getirerek ulaştırmaktır.

“Pişirdik Catering” olarak, lezzet ve kaliteye odaklı bir hizmet sunma tutkusuyla hareket ediyoruz. Catering dünyasında yıllarca birikmiş deneyimimizle, her etkinliği unutulmaz kılmayı hedefliyoruz. Misafirlerimizi lezzet yolculuğuna çıkartırken, aynı zamanda iş ortaklarımızla güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.

Sağlık

Yemek sektöründe insan sağlığını ve dünyamızın geleceğini düşünerek hareket etmek

Çiftlik

Kendi ürünlerini kendi çiftliklerinde üreterek titizliği ve hijyeni elinde tutmak

Doğal

Kaliteyi kendi ürettiği organik besinlerden sağlamak

Uygun Fiyat

Kaliteyi uygun fiyatta sunarken sektörde aranılan firma olmak
Servis Çeşidi

Tabldot Yemek

Tabldot Yemek sektöründe sadece bir bölümde değil, her çeşit açılış, davet, toplantı ve düğün gibi organizasyonda; paketli gıda servisinde ve iş yerlerinizde bulunan yemekhane hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden size ulaşmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin Görüşleri

Ayşe K.

İş yerimizdeki etkinlikleri mükemmel bir hale getirdi. Yemekler harika, servis profesyonel ve her ayrıntı özenle düşünülmüş. İşbirlikleri için teşekkür ederim!

Ayşe K.

Murat A.

Pişirdik Catering ekibiyle çalışmak bir zevkti. Toplantılarımızın yemekleri harika ve her zaman zamanında teslim ediliyor. İş arkadaşlarımızın memnuniyetini kazanıyorlar.

Murat A.

Referanslar

Whatsapp Destek