Skip to content Skip to footer

Yerinde Yemek

Yerinde Yemek Hizmeti

Günümüzde modern işletmeler yemek alanında gereksinimlerini uzman firmalara devrederek hem kaliteli hem de ekonomik hizmet alabiliyor.

Yerinde yemek hizmeti veren firmalar gelişmiş mutfaklarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Pisirdik.com olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun yemek desteği veriyoruz. İş temposunun yorgunluğunu yemek molasında atmak isteyen personeller yerinde yemek hizmeti ile eşsiz bir tatla bir araya geliyor.

Yerinde Yemek Hizmeti Fiyatları

Catering sektörü içerisinde faaliyetlerini gerçekleştiren Pişirdik, catering firmamız çok özel lezzetleriyle bir adım öne çıkıyor. Yerinde üretim yemek hizmeti, uydu mutfaklar üzerinden verilmektedir. Yerinde yemek üretim hizmetinde işletmelerin bulunduğu tesis içerisindeki alanda yemekler üretilmektedir.

Yerinde üretim yemek hizmet desteğiyle Türkiye’nin değişik coğrafi bölgeleri içerisinde yer alan büyük çaptaki sanayi kuruluşlarında kurulan uydu mutfaklar üzerinden lezzetler sunulur.

Lezzetin Adresi: Yerinde Yemek Hizmetinin Avantajları

Büyük firmalarda yemek servisi bulunmasının birçok faydası bulunuyor. Tesislerde yiyecek sunmak işin zamanında tamamlanmasını da yardımcı olur. Firmalar çalışanlar için uygun fiyatlı, sağlıklı ve besleyici yemekler sağlar. Ekip çalışmasını ve üretkenliği artırmak için büyük bir fırsat sunar.

Yerinde sunulan bir catering hizmeti, yemek molalarını daha hızlı şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Öğle yemeği ve mola süreleri, iş gücünüzün büyüklüğüne göre yönetme avantajı sağlar. Yerinde catering hizmeti verdiğinizde, tasarruf iş gücünüze aktarılacaktır. 

Firmanız kafe ve esnaf lokantası gibi yerlerden uzak bir alanda bulabilir. Bu gibi durumlarda yiyecek ve içeceklere erişim personeliniz için zor olabilir. Yerinde yemek hizmeti, personeliniz için çeşitli, sağlıklı ve dengeli yiyecek ve içecek seçenekleri sunma imkanı sağlar. Çalışanlarınıza ücretsiz ve sağlıklı yemekler sunmak onların performanslarını iyileştirebilir.

Bazı firmalar için yemek üretimi ve hazırlanması oldukça zor olabilir. Bu nedenle deneyimli bir catering firması ile çalışarak sorunların önüne geçebilirsiniz. Yerinde yemek hizmetiniz için bir yemek şirketi çalışırken bu konuda alanında uzman firmalarla çalışmalısınız. Yerinde yemek hizmetinde ihtiyaçlarınızı anlayacak, şirketiniz ve işçilerinizin gereksinimlerine yardımcı olacak Pisirdik.com ile çalışabilirsiniz.

Yerinde Yemek Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İş yerlerinde en önemli zamanlardan bir tanesi de yemek saatleridir. Çalışanlar yemek sırasında temiz, ferah ve nezih olmasını arzu eder. Yemeğin güzel olarak algılanmasında lezzet kadar sunum şeklide önemlidir.

İş hayatında çalışanların yemek ihtiyacını karşılamak için Pisirdik.com farklı çözümler geliştirir. Gelişen sanayi sektöründe yerinde yemek hizmetlerine de fazlasıyla ihtiyaç duyuluyor.

Alternatiflerin bol olduğu yemek sektöründe uygun hizmeti bulup seçmek istiyorsanız bu adresi kullanabilirsiniz. Sizlere yemek alanında en uygun hizmeti verebiliriz. Yemek hizmeti almadan önce şu konulara dikkat etmelisiniz;

 • Çalışanların ihtiyacı olan kalori miktarlarını karşılamalı
 • Çalışma saatleri süresince öğünde verilecek yemek ve ikramları hazır tutmalı
 • Servis sırasında kaliteli kaplar kullanmalı
 • Yemek molalarının saatlerine uyum göstermeli
 • Üretim yapılan işletme tüm detayları sunmalı
 • Yerinde hizmet alınıyorsa kullanılan makine, ekipman ve teçhizatın uygun olması gerekir.

Her işletme çalışanlarının sağlıklarından sorumludur. Hizmet alacağımız firmayı seçerken fiyatla beraber kaliteyi de baz almak gerekir.

Yerinde Yemek Hizmeti İçin Neden Pisirdik.com?

Pişirdik olarak müşterilerimize yerinde yemek üretimi verebiliriz. Bu uygulama hem bizlere, hem de bizden yerinde yemek üretimi hizmeti alan müşterimize farklı avantajlar sunabiliyor. Günümüzde hizmet sektöründe yer alan şirketler, tüm dikkatlerini piyasaya sundukları ürünlere yoğunlaştırır. Bu konuda faaliyet alanları içerisinde yer alan ihtiyaçlarını, o konuda uzman kuruluşlardan alırlar.

Yerinde yemek ihtiyacı bu adres üzerinden sunuluyor. Pisirdik.com adresinde müşterilerimizin damak tatlarına hitap eden birçok ürün bulunuyor. Her zaman sizler için kaliteli yemekler yapmaya özen gösteriyoruz. Yemek hizmeti sayesinde, normalden çok daha kaliteli bir hizmeti alabilirsiniz.

Yerinde yemekçilik hizmetinin avantajlarından bir tanesi yemeğin üretiminin ve tüketiminin aynı yerde yapılmasıdır. Böylece yemekler sıcak ve hızlı bir şekilde servis edilebiliyor. Yemeklerin aynı yerde üretim ve tüketimlerinin yapılması çalışanları da memnun ediyor.

Pisirdik.com yerinde yemek hizmetinde sizlere aradığınız en uygun yemekleri sunabiliyor. Yerinde yemek hizmetinde yemeklerin planlandığı sayılarda ani değişiklikler de yapılabiliyor. Firmaların personellerine verdikleri mesai yemeklerinde bu durum son derece önemlidir. Yerinde yemek üretim hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin, bünyeleri içerisinde çalışan kişi sayısına göre çok özel lezzetler üretebiliriz.

Verilen Hizmet

Malzemelerle Başlayın

Her lezzetli yemek, kaliteli malzemelerle başlar. "Yerinde Yemek Hizmeti" ile yemeklerinizi pişirirken kullanılan malzemelerin kalitesini her zaman gözetiriz. Çiğ sebzelerden ete, deniz ürünlerinden baharatlara kadar her malzeme, en özenli seçimlerle mekanınıza getirilir.

Lezzet Her Zaman Önde

Yemeklerinizi mekanda pişirirken, lezzet her zaman önde tutulur. Yemekler, profesyonel şeflerimiz tarafından özenle hazırlanır ve pişirilir. Lezzetin her detayına dikkat edilir, böylece misafirlerinize en iyi yemek deneyimini sunarız.

Özel İstekler ve Kişiselleştirme

Her organizasyon farklıdır, bu nedenle özel isteklerinizi karşılamak bizim önceliğimizdir. Özel menüler, diyet gereksinimleri veya belirli bir tema isteğiniz varsa, buna uygun bir yemek planı oluştururuz.

Profesyonellik Her Aşamada

Yemeklerinizi mekanda pişirdikten sonra, profesyonel bir sunum ve servisle sunarız. Eğitimli personelimiz, misafirlerinize mükemmel bir yemek deneyimi sunmak için yanınızdadır.

Etkinlik Sonrası Temizlik ve Kaldırma

Etkinlik sona erdiğinde, mekanın temizlenmesi ve eşyaların toplanması bizim sorumluluğumuzdadır. Siz ve misafirleriniz etkinliğin tadını çıkarırken, biz mekanı temiz ve düzenli bırakırız.

Teklif Al

  Ad Soyad

  Firma Adı

  E-Posta

  Telefon

  Kişi Sayısı

  Öğün Sayısı

  Mesaj

  Whatsapp Destek