Skip to content Skip to footer

Yemek Şirketleri

İstanbul’da çeşitli kurum ve kuruluşların yemek şirketi talebini karşılamak için alanında deneyimli catering firmaları ile ön plana çıkıyoruz.

Çeşitli etkinlik ve toplu organizasyonların yanı sıra ev, ofis ve işyeri gibi mekanlara profesyonel yemek hizmeti sunuyoruz. Alanında deneyimli personeller, yemekhane menüleri ve hijyen gibi önemli noktalarda müşterilerimizin taleplerini önemli ölçüde karşılamayı başarıyoruz. İstanbul’da toplu yemek firması arayışında olanlar için alanında tecrübe sahibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Pişirdik Catering firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Yemek Şirketleri

Ofis ve işyerlerinde toplu yemek hizmeti için Türk mutfağının usta aşçılarını ve lezzetli yemeklerini tercih edebilirsiniz. Yemek şirketleri İstanbul ilinde en çok talep gören firmalar arasında yer alıyoruz. İstanbul’da faaliyet gösteren işyeri veya ofis sahibi olarak çalışanların daha verimli vakit geçirmesini istiyorsanız, onların yemek saatlerine özen göstermeniz gerekiyor.

Kendi üretim yerlerimizde tamamen doğal olarak elde ettiğimiz sebze ve meyvelerle yemek menülerinizi oluşturuyoruz. Doğadan ilham alarak hayata geçirdiğimiz catering firması, yemeklerinizin daha özel kılınmasına yardımcı oluyor.

Sizler için hazırladığımız yemeklerin lezzetli ve taze olmasının önemli nedenlerinden biri sebzeleri kendi üretim lokasyonlarımızda üretiyor olmamızdır. Doğal ve sürdürülebilir yöntemlerle oluşturduğumuz tariflerle çalışanlarınıza lezzetli yemek menüleri sunmayı hedefliyoruz.

Mevlit, kutlama, özel organizasyon ve ofis gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip toplu yemek hizmetlerimizi alanında profesyonel aşçılarımız ile sunuyoruz. Taze ve lezzetli yemeklerimiz ile siz ve çalışanlarınıza unutulmaz lezzetler sağlıyoruz. 20 yılı aşkın süredir toplu yemek alanında hizmet gösteren catering firmamız, İstanbul’un en kaliteli aşçılarına ve lezzet dolu yemek menüleri ile ayrıcalık kazanıyor.

Yemek Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yoğun çalışma saatlerine sahip işyerlerinde yemek vakitleri çalışanlar için büyük önem taşıyor. Çalışma saatleri dışında dinlenip yemek ihtiyacının giderildiği yemek saatlerinde menülerin lezzetli ve sağlıklı olması talep ediliyor. Yemeklerin lezzetli ve sağlıklı olmasının yanı sıra hijyenik koşullarda hazırlanması ve sunum şekli de önemli oluyor. Yemeklerden beklenen memnuniyet düzeyini karşılamanın birçok unsuru bulunuyor. Farklı besin gruplarının önerilen porsiyonlarda sunulduğu, taze sebze ve meyvelerden hazırlanan yemek menülerini catering firmamız aracılığı ile elde edebilirsiniz. İstanbul’da büyük yemek şirketleri bulunuyor. Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren birçok işyeri firmamızın alanında profesyonel aşçılarına güveniyor. Rekabet koşullarının bu denli yüksek olduğu İstanbul’da gerek sağlık gerekse lezzet beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir firma olarak işyerleri ve etkinliklerde uzun süredir toplu yemek hizmeti sunuyoruz. Peki yemek firması seçerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor, şöyle incelenebilir:

  • İşyeri hekimi ile birlikte belirlenen kalori hesabına uygun yemek menülerinin hazırlanması gerekiyor.
  • Catering firmasının işletme ruhsatı bulunması gerekiyor.
  • Yemek şirketleri gıda mühendisleri ile birlikte çalışıyor olmalıdır.
  • Yemek servisleri görsel açıdan güzel sunulması gerekiyor.
  • Yemek menüsünde et, sebze, salata ve meyve porsiyonlarının yeterli miktarda bulunması gerekiyor.
  • Yemeklerin hazırlık sürecinde kaliteli hammaddeler ve mevzuatlara uygun yöntemlerin kullanılması gerekiyor.
  • Fiyata dahil olan hizmetler, kap sayısı ve sunum yöntemlerinin açık bir şekilde belirtilmesi gerekiyor.

Etkinlik ve organizasyonlara katılacak kişilerin, işyeri çalışanlarının memnuniyeti gibi bahsedilen unsurlara da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle ofis ve işyerleri gibi toplu yemek hizmetini düzenli olarak talep eden kurumların bahsedilen etmenlere büyük ölçüde dikkat etmesi gerekiyor.

Çalışanlar, yemeklerin lezzetli ve sağlıklı olmasını talep ediyor. Siz de Catering firmamızın yemek hizmetlerini tercih ederek çalışanlarınızı memnun edebilir, uzun soluklu beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

En İyi Catering Yemek Firmaları

Taze, lezzetli yemekleri ve dikkat çekici sunumları ile İstanbul’da ön plana çıkan bir catering firması olarak mevlit, kutlama, organizasyon ve çeşitli etkinliklerde toplu yemek hizmeti sunuyoruz. En iyi catering yemek şirketleri arasında yer alan firmamız, alanında profesyonel aşçıları ve doğal üretim farklılığı ile öne çıkıyor.

Kendi üretim lokasyonlarımızda yetiştirdiğimiz meyve ve sebzeler, yemek menülerini daha lezzetli kılıyor. Doğadan ilham alarak oluşturduğumuz yemek menülerinin unutulmaz lezzeti ve doğallığından siz de yararlanabilirsiniz.

Son dönemlerde popülerleşen çevresel duyarlılık ilkesi gereği sürdürülebilir yöntemlerle üretim sağlıyoruz. Gelecek nesilleri düşünerek hayata geçirdiğimiz sürdürülebilir üretim yöntemleri ile sorumluluğumuzu tam anlamıyla yerine getiriyoruz.

Pişirdik Catering olarak İstanbul’un önde gelen catering firması olarak siz ve çalışanlarınızın sağlığına özen gösteriyoruz. Kendi üretim tesislerimizde ürettiğimiz ve tazeliği ile öne çıkan sebze ve meyvelerimiz ile en özel yemek menülerini sizlere sunuyoruz. Özenle seçtiğimiz malzemeler usta şeflerin el lezzeti ile birleşip, görsel bir şölen içinde size sunuluyor.

Yemek Şirketi Fiyatları

İstanbul’da hizmet veren catering firmalarının fiyatları değişiklik gösteriyor. Yemek menülerinin zenginliği, müşterilerin beklentisi, sunum yöntemleri ve hizmet kalitesi gibi unsurlar, firmaların müşterilere sunduğu fiyatları önemli ölçüde etkiliyor.

İstanbul’un farklı semtlerinde faaliyet gösteren ofis ve işyerleri firmamızın alanında profesyonel kadrosunu tercih ediyor. Usta şeflerimizin deneyimi, lezzetli menüleri ve göze çarpan sunumları firmamızın öne çıkan hizmetleri arasında yer alıyor.

Düğün, mevlit, iş yemekleri ve özel organizasyonlar için catering hizmeti sunan Pişirdik Catering olarak siz değerli müşterilerin beklentilerini karşılıyoruz. Profesyonellik ve lezzetin bir arada bulunduğu firmamız, işyeri sahipleri ve çalışanların beklentilerine uygun özel menüler oluşturuyor.

Catering sektöründe oldukça geniş olan iş deneyimimiz sayesinde birbirinden farklı etkinliklere hitap etmeyi başarıyoruz. Pişirdik Catering olarak lezzet, doğallık ve marjinal sunumları bir arada sunuyoruz. İstanbul’un farklı noktalarında etkinlik gerçekleştiren ve hizmet veren işyerleri için catering şirketi arayışındaysanız firmamızın uygun fiyat seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul yemek şirketi fiyatları araştırması yaparken Pişirdik Catering olarak sizlere sunduğumuz özel fiyat avantajlarını inceleyebilir, web sayfamız üzerinden bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp Destek