Skip to content Skip to footer

Catering

Pişirdik catering firmamızın yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun şekildedir. Türk Standartları Enstitüsü’nün onayından geçen bu lezzetleri sizde çok seveceksiniz.

En iyi catering firmaları arasında yerini almayı başaran Pişirdik catering olarak, kaliteli ve güvenli bir şekilde lezzetlerini sizler için sunuyoruz. Sizde zamandan ve yemek maliyetinden tasarruf etmek isterseniz bu adres üzerinde yerinizi alabilirsiniz. Çalışanların düzenli ve dengeli beslenmesi en önemli konulardan bir tanesidir. Bu konuda lezzetli ve sağlıklı ev yemekleri yemeleri için catering firmasını arayabilirsiniz. Günümüzde birçok iş yeri bu hizmetten yararlanmaktadır.

Toplu yemek firmaları maliyet konusunda da sizleri memnun ediyor. Açılış, düğün, toplantı ve doğum günleri gibi organizasyonlarda da Pişirdik catering firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma özel günlerinizde yalnız bırakmıyoruz. Bu alanda en lezzetli ve sağlıklı yemekleri sunuyoruz.

Misafiri en güzel şekilde ağırlamak isterseniz yine pisirdik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerimizle paylaşılmaya değecek katacak özel lezzetlerle de tanışabilirsiniz. Güzel günlerinizde size eşlik edecek yemek çeşitleri elinizin altına geliyor. İhtiyacınız olan, en iyi catering firmasını araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Pişirdik olarak müşteri memnuniyetini temel alan çalışma prensibimiz ile en iyilerden bir tanesi oluyoruz. Menülerin lezzetine olduğu kadar sunumuna da özen gösteren firmamız ile catering yemek fiyatlarında da sizleri memnun ediyoruz.

Catering Firmasından Fazlası: Pisirdik.com

Uygun yemek firması seçerken kalite odaklı hareket etmeniz gerekir. Pişirdik olarak sağlık açısından sürekli denetlenen catering firmaları arasında yer almaktayız. Catering firmamızda her şeyden önce insan sağlığını düşünerek hareket ediyoruz. TSE belgesi almış yemek firmamız ile sizleri bu adreste bekliyoruz.

Yemek servisi olarak bilinen catering, uzun zamandır işletmeler tarafından kullanılıyor. Temel ihtiyaçların başında gelen yemek hizmetlerinizi Pişirdik catering firmamız üzerinden alabilirsiniz. Catering firması organizasyon sahibine birçok kolaylık sunabiliyor. Hazır yemek firmaları sayesinde organizasyonlarda kolayca tamamlanıyor.

İstanbul gibi yoğun nüfuslu ve hareketli yaşamın olduğu büyük kentlerde bu hizmetlere daha fazla ihtiyaç duyuluyor. İstanbul Catering hizmeti ile organizasyonlarda profesyonel yemek davetleri verebilirsiniz.

İstanbul Catering Yemek Hizmeti

Yemek firmasının ilk hedefi genel olarak büyük şirketlere destek vermektir. Pişirdik adresinde siz de en uygun ve sağlıklı yemeklerle tanışabilirsiniz. Catering firmamız yemek yapımında sağlıklı, nitelikli ve taze ürünler kullanarak beklentilerinize yanıt veriyoruz. Yemeklerin düşük maliyetli olması nedeniyle insanlar sağlıklı şekilde beslenebiliyor.

Maliyet açısından uygun olan yemek firmaları her zaman güven vermeyecektir. Yemek firmasının birincil hedefi insan sağlığını önde tutmasıdır. Güvenilir ve uygun yemek firmaları ile çalışmak işletmeler Pişirdik.com adresimizi hemen ziyaret edebilir.

Çeşitli Catering Hizmetleri

Pişirdik.com adresi olarak işletmelere, hastanelere, okullara, yurtlara ve özel günler için organizasyon düzenleyen kişilere destek veriyoruz. Catering hizmetimizde müşteri memnuniyeti üzerinden çalışmalarını yürüten firmamız kurumsal catering firmaları arasında bir adım öne çıkmaktadır. Üretim tesislerimiz içerisinde yapılan yemek çeşitlerimiz, tecrübeli kadromuz tarafından hazırlanıyor. Burada ürettiğimiz yemekleri, termobox sistemi sayesinde ısı kaybı olmadan müşterilerimize sunmaktayız.

Yemek firmasında menü planlaması işinde uzman gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından oluşturuluyor. Menüler planlanırken hizmet alan kişinin portföyüne göre hareket ediliyor. Pişirdik Catering olarak kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinerek hareket ediyoruz. İşverenler çalışanların sağlıklı ve düzenli beslenmelerini sağlamak için Pişirdik.com adresimizi ziyaret etmektedir.

Kurumsal Catering Firmaları Yükselen Değeri Pisirdik.com

Son zamanlarda hız kazanan yemek hizmetleri içinde çeşitli organizasyonlar, eğlenceler, etkinlikler içinde paketler bulunuyor. Catering hizmeti işletmelerin çoğunluğunda endüstriyel mutfak olmadığından talep ediliyor. İstanbul catering bölümünden şimdi işletmeniz için yemek ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Düşük bütçe ile Catering hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz. Pişirdik üzerinden hızlı servis, lezzetli ve hijyenik ürünlerimize erişebilirsiniz.

Verilen davetlerde kişi sayısı arttıkça yemek hazırlamak zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda yemek şirketleri devreye giriyor. Unutulmayacak bir organizasyona ev sahipliği yapmak isterseniz Pişirdik.com adresimizde yerinizi alabilirsiniz. Catering firmaları arasında yer alan Pişirdik firmamız, özenle hazırladığımız yemek menüleri ile beklentilerinizin ötesinde hizmet vermeyi başarıyoruz. Menülerini, birçok farklı organizasyona uyumlu şekilde hazırlayan firmamız ile her damak tadına hitap edebilecek en özel lezzetlere ev sahipliği yapıyoruz.

Catering yemek firmamızın yetenekli ve uzman kadrosu ile hazırladığı yemekleri çok özel fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Firmamız tarafından hazırlanan tüm yemekler gıda mühendisleri tarafından kontrol ediliyor ve sizlere sunuluyor. Yemeklerin tazeliği bozulmadan özel üretilmiş ekipmanlarla servis ediliyor.

Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız ile bu alanda beklentilerinize cevap veriyoruz. İstanbul’da sizde tabldot temek desteğinden yararlanmak istiyorsanız Pişirdik.com üzerinden iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Catering Fiyatları

Pişirdik Catering olarak kaliteli yemek anlayışı üzerinden hareket ediyoruz. Firma davet ve organizasyonlarındaki kurumsal yemek ihtiyaçlarına en iyi desteği veriyoruz.

Catering fiyatları konusunda da beklentilere yanıt veren firmamız ile her tür organizasyonunuza özel destek veriyoruz. Bu alanda kalite standartlarını da geliştiren Pişirdik catering olarak her zaman öncü ve seçkin bir firma olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Pişirdik olarak gün içerisinde binlerce kişinin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. İstanbul’un en iyi yemek fabrikalarından biri olan firmamız, ısı zincirine sahip onlarca araç filomuz ile gün içerisinde yemek ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Yıllardır İstanbul’da hizmet vere firmamız ile işyerlerine taşımalı veya yerinde üretim hizmeti verebiliyoruz. Kurumsal yemek işlerinde büyük işlere imza atan Pişirdik ile şimdi sizleri bekliyoruz. Uzmanlığını kaliteli ürün ve iş tecrübesi ile bir araya getiren Pişirdik catering olarak gücümüzü organizasyonlara taşıyabiliyoruz. Bu alanda catering firmamız hizmet sektöründeki kararlılığımızı müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmayı başarıyoruz.

Yemek üretim kapasitesini her geçen gün arttıran firmamız İstanbul üzerinde talebi karşılamak ve geliştirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretim tesisi üzerinde, Avrupa standartlarına uygun olarak günlük binlerce yemek kapasitesi ile hizmet veren catering firmamız ile sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Whatsapp Destek